MŮJ PŘÍBĚH

Jmenuji se Václav Maroušek a chtěl bych Vám říci pár vět o mé osobě a o tom, co dělám.

Má cesta nebyla vždy růžová, od brzkého mládí jsem si vše musel vyzkoušet sám metodou pokus=omyl, i to co jsem okoukal. Tvoření mě bavilo a drželo nad vodou. Postupem času jsem získával zkušenosti s opravami  i údržbovými úkony. Rok 2001 se stal zlomovým, mohl jsem oficiálně řídit svůj první vůz:)

Pozdější studium na VOŠ Automobilní v Českých Budějovicích mi pomohlo se profesně zařadit do automobilového odvětví. Praktické zúročení nabytých vědomostí proběhlo v autorizovaném servisu Toyota s vlastní myčkou, ve které jsem poprvé získal první zkušenosti s péčí o vůz profesionální kosmetikou a mytím vozidel aktivní pěnou.

 

 

Významný profesní krok nastolila zkušenost v největší distribuční firmě s náhradními díly, v níž byla zastoupena široká paleta autokosmetiky různých výrobců. Poznáním i jiné – než dříve dostupné – autokosmetiky (např. z benzínových pump) nastolilo otázku: „Jak lépe pečovat o vůz, aby byl a vydržel dlouhodobě krásnější?“ Nastalo sebevzdělávání pomocí internetu, kde však nenaleznete vždy správné rady a postupy péče o vozidlo. Videonávody mohou být zkreslené.

 

Účast na několika ,,profesionálních“ školeních se zprvu zdála přínosná. Postupem času se při aplikaci získaných rad objevily nedostatky, které v praxi nefungovaly, jak měly, nebo byl očekávaný výsledek obtížněji dosažitelný.
Bohužel – nebo spíše bohudík – člověk zjistil, že byl ovlivňován prodejci autokosmetiky, kteří chtějí hlavně prodat, a až tak jim nezáleží na výsledku Vaší práce.

 

Jsem rád, že jsem později natrefil na dlouholetého profesionála pana Matěje Vepřeka, který mi pomohl otevřít oči a vydat se správnou cestou podpořenou fungujícími postupy údržby, které ve mně vyvolaly nadšení pro věc.

 

Důležité je vždy vyslechnout Vaše přání, představu co potřebuje Váš vůz a nabídnout co by se Vám líbilo.

 

Mé služby zahrnují strojní leštění laků, světlometů, ošetření vozidel. Služby jsou přizpůsobovány Vašim přáním a potřebám. Cílem je vždy spokojenost a radost z kýženého výsledku, tj. z krásnějšího a ošetřeného vozu, se snadnější následnou údržbou…

 

motto: „Úhel pohledu je roven úhlu odlesku a radosti z výsledku“

 

⇒ Proč to dělám?

 

strojní leštění aut strakonicesvětlomet předvyleštěný světlometvyleštěný lak strakonice
strojní leštění aut strakonicesvětlomet předvyleštěný světlometvyleštěný lak strakonice