MŮJ PŘÍBĚH

clav Maroušek, DiS.

 

 

Jmenuji se Václav Maroušek a chtěl bych Vám říci pár vět o mé osobě a o tom, co dělám. Už v dětství jsem nadchl pro auta.

 

Má cesta nebyla vždy růžová, od brzkého mládí bylo mé poznávání renovace a údržby automobilů ztížené. Musel jsem si vše vyzkoušet sám metodou pokus=omyl. Tvoření mě bavilo a drželo nad vodou. Postupem času jsem získával zkušenosti s karosářskými pracemi, mechanickými opravami  i údržbovými úkony. Rok 2001 se stal zlomovým, mohl jsem oficiálně řídit svůj první vůz.

 

Pozdější studium na VOŠ Automobilní v Českých Budějovicích mi pomohlo se profesně zařadit do automobilového odvětví. Praktické zúročení nabytých vědomostí proběhlo v autorizovaném servisu Toyota s vlastní myčkou, ve které jsem poprvé získal první zkušenosti s péčí o vůz profesionální kosmetikou a mytím vozidel aktivní pěnou.

 

 

Významný profesní krok nastolila spolupráce s největší distribuční firmou s náhradními díly, v níž byla zastoupena široká paleta autokosmetiky různých výrobců.Poznáním i jiné – než dříve dostupné – autokosmetiky (např. z benzínových pump) nastolilo otázku: „Jak lépe pečovat o vůz, aby byl a vydržel dlouhodobě krásnější?“ Nastalo sebevzdělávání pomocí internetu, kde však nenaleznete vždy správné rady a postupy péče o vozidlo. Video návody mohou být zkreslené.

 

Účast na několika ,,profesionálních“ školeních se zprvu zdála přínosná. Postupem času se při aplikaci získaných rad objevily nedostatky, které v praxi nefungovaly, jak měly, nebo byl očekávaný výsledek obtížněji dosažitelný.
Bohužel – nebo spíše bohudík – člověk zjistil, že byl ovlivňován prodejci autokosmetiky, kteří chtějí hlavně prodat, a až tak jim nezáleží na výsledku Vaší práce.

Jsem rád, že jsem později natrefil na dlouholetého profesionála pana Matěje Vepřeka, který mi pomohl otevřít oči a vydat se správnou cestou podpořenou fungujícími postupy údržby, které ve mně vyvolaly nadšení pro věc.

 

Budoucnost je o porozumění a důvěře. Důležité je vždy vyslechnout Vaše přání, představu co potřebuje Váš vůz a nabídnout co by se Vám líbilo.

 

Mé služby zahrnují strojní leštění laků, světlometů, čištění interiérů, ošetření vozidel. Služby jsou přizpůsobovány Vašim přáním a potřebám. Cílem je vždy spokojenost a radost z kýženého výsledku, tj. z krásnějšího a ošetřeného vozu, se snadnější následnou údržbou…

 

 

 

motto: „Úhel pohledu je roven úhlu odlesku a radosti z výsledku“

Proč to dělám?

vyčištěný interiér strakonicesvětlomet předvyleštěný světlometčištění interiéru aut strakonicečištění interiéru Strakonicepředčištění aut strakonice Maroušekleštičkaošetřený lak maroušekleštění světel strakčištění aut strakonicečištění aut strakonicestrojní leštění aut maroušek strakonicestrojní leštění aut strakonicepoškozený lakvyleštěný lak strakonicedetailing strakonice maroušekpéče o auta strakoniceparní čištění strakonice maroušek